Názory, úvahy

Změnila mě střední?

2. července 2014 v 10:47 | Pita

Nedávno jsem přemýšlela, jestli mě střední a tak celkově Brno změnilo. ( Moje bývalá dobrá kamarádka říkala, že jsem se hrozně změnila) A asi jo, asi to bude pravda.
Na základce jsem byla dost uzavřená, tichá a hodně jsem se styděla. Měla jsem i dost depresivní období, kvůli pár lidem, ale to nebudu řešit. Tak v osmé třídě jsem měla fakt nepřekonatelný pocit méněcennosti. Naštěstí to v deváté třídě bylo celkem v pohodě, ale už se končilo. Díky bohu. Naši základku mám ráda, ale ne ty lidi, co se mnou byli ve třídě. Jen asi na V. na moji nejlepší kamarádku.
Střední pro mě byla něco jako záchrana. Začátek roku byl trošku těžší. Přece jenom nová třída a tak. Ale našla jsem si pět úžasných kamarádek. Vzájemně se navštěvujeme apod. A jsem hrozně ráda, že je mám!
Možná díky nim už nejsem ta holka v koutě, ale společně děláme blbosti a je nám jedno, co si ostatní myslí. To předtím pro mě bylo to nejdůležitější. Co si o mě asi myslí? Teď to neřeším, protože to prostě nemá smysl.
Asi to teď vypadá, jak je střední úžasná a přesto je tolik filmů a obrázků, kde se řeší, jak je střední hrozná. Mě opravdu hrozně pomáhá, že tam mám holky. Ve třídě jsou dvě holky, takový fiflenky, se kterýma se prostě nemám ráda. (Holky taky ne). Nejspíš to bude výběrem mé střední, za kterou jsem opravdu ráda.
A změnila mě střední teda? Určitě! A jenom k lepšímu. Viz. obrázek nahoře, který je opravdu pravdivý.A jak to máte Vy? Změnila vás střední škola? K lepšímu nebo k horšímu? Váš názor mě zajímá, takže ho nezapomeňte napsat do komentářů, těším se:)
 
 

Reklama