Červen 2015

Rakousko se třídou

26. června 2015 v 21:38 | Pita |  Články
Jak už víte, byla jsem se třídou na výletě ve Vídni. Sraz jsme měli 24. 6. v 6:40. To znamenalo vstát v pět. Nějak velký problém mi to nedělalo. Jeli jsme vlakem s Honzou a Adri. V klidu jsme to stíhali a s předstihem, mezi prvními, čekali na profesorky, průvodce a autobus.

Naše první zastávka byla Vídeň, kam jsem se strašně těšila. Napřed jsme se prošli s průvodcem a poté měli dvě hodiny volna. Nám se už od hranic chtělo na WC, tak začal hon na neplacené záchody. Jako první nás namadl McDonald, ale nakonec jsme zavítali do Starbucks. Jak největší socky jsme šly rovnou na záchod. Tam jsme zjistily, že dveře se otevřou až po zadání kódu. Tímhle děkuji mladé němce s malým, která nás pustila a my si tak došly na první neplacené WC. Při odcodu nám ještě poděkoval číšník.

Nasvačili jsme se u Starbucks a pokračovali směr nákupy. První obchod, kam jsme zavítaly bylo Intimissimi. Přemýšlela jsem nad koupí spodního prádla za 9€. Hned na začátku jsem ale nechtěla utrácet, tak jsem si nic nekoupila. Konečně jsem se dočkala Forever 21, kde jsem si nakonec koupila čtyři trička a dva náhrdelníky. Pamatujete, jak jsem psala, že bych chtěla takové delší náhrdelníky? Tak ten mám! Pak jsme navštívili i H&M, SIX, Mango, Body Shop, Lush, Bipu a ještě další drogerky. Naposled jsem se ještě vrátila do Claire's pro další náhrdelník, kterým jsem dlouho hledala a který byl, je a bude na mém tublr často.

Celý vyčerpaní a uchození jsme se přesunuli na hotel. Zvenku vypadal tak nějak.. podivně. Ale uvnitř se mi moc líbil! I když jsme si řekli, že jdeme hned spát, tak jsme cca do deseti hodin zpívali písničky a pak si ještě povídali. Omlouváme se všem, které jsme rušili. Ale sranda musí být!

konec školního roku, prázdniny, výlety

20. června 2015 v 15:03 | Pita |  Články
Ve čtvrtek jsme měli poslední hodinu biologie. V pátek poslední dějepis. Děják byl hodně emotivní. Ale asi jen pro mě. Jsem cíťa. Paní profesorka nám popřála hodně štěstí ve škole i v životě. To přeje asi hodně lidí, ale od ní to bylo takový... Jiný. Snad rozumíte. Naštěstí jsem se na příští rok přihlasila do dějin umění, takže se s paní profesorkou ještě uvidíme. Joo.
Nedávno jsem si říkala, jak to rychle uteklo. Před nedávnem jsem končila devítku a teď končím druhák. Než se naděju, bude maturita a pak vysněná cizina.
V úterý nám přišli fotky z třídního focení... Hrůza. Fakt. Jedny z nejhorších fotek. Mám teda fotku celé třídy a pak naší skupinky, bez Adri, protože ta nebyla ve škole. Sama sobě se tam fakt nelíbím. Tvářím se tam příšerně..Dám vám sem fotku. Fotila jsem to přes mobil, tak to nevypadá nějak hezky.

Napadlo mě. Budou prázdniny. Víc času na blog, na články. Bude to faajn! Je konec školního roku. V plánu o víkendu mám jen válení a filmy. A už dlouho šmelím tenhle článek. Který bude asi nejvíc o ničem.
Naštěstí jedeme ve středu se třídou do Vídně, potom na týden do Čech a nakonec k Adri. První tři týdny prázdnin budu mít tedy plné. Snad ale stihnu napsat nějaký článek. Berme, že články budou. Články plné fotek!:)
Ještě bych vám chtěla doporučit všechny alba Marpa:) Poslouchám je už týden a Marpo je pro mě prostě srdcovka. Však víte.

Btw. kdo mě ještě nesleduje na soc. sítích tak může na:
https://twitter.com/Pita_models
Na snapchatu: pitapitovic
Instagram máte pod fotkou:)

(Fotka z mého instagramu)

mimčo, víkend u Barči, ZOO

11. června 2015 v 20:28 | Pita |  Články
Jak jsem psala v Updatu u minulého článku, bratranci s manželkou se narodila dcera. Pojmenovali ji Elenka a po pěti dnech jsou doma.
V pátek 5. 6. se to muselo samozřejmě oslavit. Jeli jsme do rodinného podniku, ano zní to divně, ale je to tak, kde vše probíhalo. První, co mě zaujalo byla spousta jídla. Teta, dnes už babička, napekla buchtu a usmažila řízky. Kdybyste je ochutnali, mňamka! Na záčatku to bylo divný. Nikdo se se mnoou moc nebavil a já nolifer byla na mobilu. Ano, i to se může stát. Pak ale přišel můj velký idol z děství - shodou okolností mě jako malou učil chodit - se kterým jsem se bavila většinu večera. Když bratranec zavelel, že se bude připíjet Jägermeisterem, musela jsme nesouhlasit. Radši si dám Baileys. S dědou jsme si museli zahrát šipky. Je to taková naše tradice na rodinných oslavách z mamky strany. Hráli jsme asi pět her a já ani jednu nevyhrála. Ale děda porazil druhého bratrance, který hraje závodně! Po šesti Friscách, Baileys jsme po třetí odjeli domů.
(fotka s kamarádem bratrance, který s námi jel i na dovolenou, děda vítěz, já:D a společná fotka, která se posílala mamince a Elence do porodnice)