Srpen 2014

Milujeme gify - hug, kiss, couple

26. srpna 2014 v 15:00 | Pita |  Články
----------- PŘEDNASTAVENO -----------
Teď se nejspíš válím někde u moře, haha^^ :D A je tu další várka ,,milujeme gify" a tentokrát je to spouta párů, objímání, líbání. Snad se Vám to bude líbit! Všechno, jak jinak, z http://weheartit.com/.
Btw. Proč je jich tolik černobílých? -.-

Untitled

Jedeme pryč, juchu - 21.8.2014

21. srpna 2014 v 8:52 | Pita |  Články
Ahoj. Všechno jsem nějak popletla a už dnes večer přijedou známí, kteří s náma jedou na dovču a zítra frčíme. To znamená, že nebudou články. Mám jeden přednastavený- Snad se vámm to bude líbit, nechte se překvapit:)

Včera mi přišel mobil a jsem nadšená! Miluju hoo. Takže mě sledujte na Instagramu, kde začnu dělat 100happy days. A určitě uvidíte nějaké fotky z dovolené:)

Tak se mi tu mějte a užijte si poslední dny prázdnin!:)


Představuji Vám mého krasavce s ještě větším krasavcem na tapetě <3 Že se tam Marpova fotka úplně hodí?

Co chci zažít na dovolené - 19.8.2014

20. srpna 2014 v 14:00 | Pita |  Články
Napadlo mě udělat celkově oddechový článek s tím, co bych chtěla zažít na dovolené. Uvidíme, co se stane a co ne. Snad se vám bude článek líbit a po Chorvatsku se vám ozvu, jestli se něco splnilo:)


I just want to ..
- spát na pláži
∞Express Your Point Of View | via Tumblr
- chodit po pláži vedle moře
Untitled | via Tumblr
- navštívit podvodní akvárium
Two Rays of Sunshine | via Tumblr
- číst na pláži
add a caption
- prožít letní lásku
add a caption
- být dobrými kamarádi s klukama z léta ( no. krásný překlad, ale chápeme) Zrovna tohle je už trochu splněný z Kréty
add a caption
- plavat s delfíny
18
- dívat se s ním na východ slunce (u mě ne to s ním dost..no:D)
Bucket list
- už jednou jsem byla na táboře, celá oblečená ve vodě:D Ale chci zas:D
.
- jít v noci na pláž
I wish...
- jezdit po pláži na koni. jezdím asi třetí rok, takže by to bylo určitě super
Have a good summer | via tumblr ♡
- mít dobré prázdniny
before i die | Tumblr
- ležet pod hvězdama a povídat si o životě
Doing the unimaginable...
- potápění z vodopádu (? beru to jako skákání)

Rossmann - 19.8.2014

19. srpna 2014 v 17:17 | Pita |  Články
Dneska jsem se rozhodla roztočit první peníze k narozeninám a to v drogerce, kde jsem chtěla koupit dárky i kamarádkám, ale nakonec jsem nic moc nevybrala. A já vám ukážu, co jsem si koupila já + fotku na průkazku. Měla jsem slevu 10% v Rossmannu, tak bylo jasné, kam půjdu. Jdem na to!Jako nejoblíbenější část nákupu považuju laky. Laky miluju! Odstíny máte napssané přímo na fotce. Laky od Rimmelumě stály každý 49,90,- ;od NYC za 29,90,- a poslední od Essence 54,90,-

Další je rtěnka - omlouvám se za mé krásné rty:D Je to spíš balzám, než rtěnka, ale krásně voní a chutná! A stála teda 49,90 ,-


Bronzr a pudr, který spíš budu používat jako bronzr. Přemýšlela jsem, že si místo něj koupím třeba tmavší pudr, ale nic moc tam nebylo, tak na mě vyšel tento. Pigmentace nic moc a příště si ho nekoupím. Třeba je to jen první dojem. Byl za 89,90,-

Z nákupů je tohle vše a jako poslední je bonus - moje fotky AKA like a model:D

Btw. Děkuju všem, co mi pořpáli k narozeninám! <3

sladkých šestnáct - 18.8.2014

18. srpna 2014 v 18:21 | Pita |  Články
Je to tadyy. Je mi šestnáct. A popíšu vám můj narozeninový den:) - i když není asi co:D

00:10 : jsem se narodila, takže jsem byla vzhůru, abych si mohla říct - joo, mám narozeniny * nechápu:D
8:55 : bohužel jsem vstávala a odepsala na několik prvních přání. Facebook má hodně pěkný ,,narozeninový něco":D nevím, jak to popsat:(
12:55 : konečně jsem si mohla sníst svojí poslední pizzu - sváteční. Dort nějakou dobu nedostávám, tak jsem si dala pizzu, koukám na filmy a Luise ❤ mi nastavila nový, úžasný layout, který i vytvořila. Ještě jednou ti moc děkuju!:)
18:15 : Právě jsme se vrátila z večeře v mojí oblíbené restauraci a jsem úplně plná! Všichni jsme si pochutnali a přecpali se:D Teď mám v plánu si nalakovat nehty, koukat na YT (na Hoggyho - hrozně jsem si ho oblíbila, je super) a večer se aspoň na hodinku naložit do vany.

A protože už nevím, co vám psát, tak to bude asi konec. Článek na nic. Pokusím se pro vás něco zajímavého vymyslet a zítra vám přidám další - tentokrát snad lepší článek.
Co se týká mého mobilu... mám ho v Brně a řeší se, jestli se bude platit clo. Brácha tý ženský říkal, že je to dárek, tak snad ho brzo budu mít. Chci na dovolené v Chorvatsku hodně fotit na instagram - tak mi chybí:/

Happy Birthday

Back to school - DIY na sešit + obraz z voskovek

18. srpna 2014 v 15:59 | Pita |  Články
Dnes se poprvé hlásím s Back to school a to, jak si udělat originální sešit. Nápad jsem měla ještě jeden, ale nenašla jsem vodovky a kupovat nové se mi nechce:D Takže bohužel uvidíte jen jeden způsob. ( Jestli mi milá maminka kouppí k narozeninám na Tchibu ozdobné pásky, možná se dočkáte ještě jednoho dílu BTS)

Co budete potřebovat?
- libovolné laky na nehty
- papír, kde chcte tvořit
- nějaké noviny, abyste si nezašpinili zem

Postup:
- rozprostřete si noviny na zem
- nachystejte si papír a laky
- jednoduše lakem postříkejte papír
- Hotovo!

Jak to dopadlo u mě?
Bohužel jsem nějak nefotila během tvoření, ale byla jsem sama doma a bála jsem se, abych foťák nezašpinila.
Nakonec jsem docela spokojená, ale mohlo by to být určitě lepší.

Dál jsem si vymyslela obraz z voskovek. Určitě to znáte.
Všude byly návody, kde se voskovky měly přilepit tavící pistolí, ale vystačí vám Pritt nebo Herkules. Jednoduše si přilepíte voskovky na papír - na tvrdý, nebo na nějaký karton, popřípadně na plátno a v jednom směru (! je to důležité, poprvé se mi kvůli tomu moc nepovedlo) foukáte fénem. Nejlepší je na nejvyšší výkon, pak to máte hovoté do deseti minut.


Vyzkoušíte obraz nebo DIY na sešity?

P.S: Chtěla bych moc poděkovat za nádherný layout a jeho nastavení Luise ❤. Moc se ti povedl!:)


Milujeme gify - kluci, kluci

17. srpna 2014 v 13:29 | Pita |  Články
Rozhodla jsem se, že tu občas budou oddechové články - spíš na pokochání. A jak vás na tuto sérii přilákat jinak, než gify krásných kluků? *Občas mám záblesk geniality. Jen občas. Hlavně, když nejsem ve škole. Tak se kochejte a milujte http://weheartit.com/ odkud všechny gify mám!
Btw. Měla jsem v plánu gify kluků, po kterých prahnu já, ale abyste si vybraly všechny, tak jich tu dám po různu.

Untitled

můj oblíbený film ... ne, není jen jeden

16. srpna 2014 v 21:36 | Pita |  Články
Všimli jste si, jak teď nějak přidávám články? Wow, docela často - na mě. Užijte si to, protože pak příjde Chorvatsko a po něm škola.

10. důvodů, proč tě nenávidím
Pro mě jednoduše nejkrásnější, nejúžasnější, nejlepší a prostě TOP film. Miluju hlášky z filmu, u kterých se směju, i když je vidím po milionté (? možná víc). Tento film mě prostě neomrzí.
Někteří bystřejší si už mohli všimnout mé velké lásky k Heathovi. Toho muže jednoduše miluju. A to tak, že nehorázně. Výročí jeho smrti je ve znamení svíčky, jeho filmů a rozhovorů.
Ale měla bych mluvit k filmu. Asi nic jiného, než velmi pozitivní ohlasy ode mě nečekejte. Není snad nic, co bych vytkla. I kdyby bylo jiné obsazení, tak by mě bavil. Ne, bez Heatha a Julie apod. by to asi nebylo ono. Skvěle se trefili do výběru herců. A teď ke gifům, obrázkům a videím. P.S: Není Heath dokonalý? ^^

AD ASTRA PER ASPERA | via Tumblr

Už tu dlouho nebyl ,,deníček" - 16.8.2014

16. srpna 2014 v 12:06 | Pita |  Články
Ahooj.
Za dva dny mi bude 16 a za 6 dní odjíždíme do Chorvatska. Můj úžasný mobil včera večer doletěl do Německa, tak uvidíme kdy dojde - známe Českou poštu.

Vysvětlíme mi prosím -kdokoliv-, jak se může někdo za určitou věc omluvit až dva měsíce po tom, co se to stalo. Nepočítám ty kecy, o odčinění a o to, že chyba se neudělá dvakrát. Achjoo, proč? Proč až dva měsíce po tom. Předtím bych nadšeně skočila do náruče, ale asi ne. Takže teď trochu vymáchat ve vlastní chybě a uvidí se. Ale pomozte mi to pochopit. Prosím.

Včera večer jsem dostala největší infarkt, když jsem si šla v pohodě do koupelny a na zemi, na nachystaných věcech do pračky, velkej chlupatej pavouk. Okamžitě jsem vycouvala a volala na taťku, ať mě jde zachránit. Tzn. zabít pavouka. Pořád se tam bojím chodit, kdyby vás zajímalo.
Nejlepší bylo, že okolo deváté u nás na ulici, byla mamčina kamarádka se štěňátkem. S border kolií, kterou miluju a jednou si ji pořídím. Hned, jak jsem vyšla z domu, Ashley se rozběhla proti mě a olízala mi celý obličej. Asi půl hodiny jsem se s ní mazlila a hrála. Věřili byste, jak mě tohle štěnisko potěšilo? Smála jsem se, jak kdyby byly Vánoce. Má 3,5 měsíce a už krásně poslouchala. Doufám, že ji někdy budu moct hlídat!:D:)

Nedávno jsem se nechala inspirovat spoustou DIY Back to School videí a udělala jsem si svůj ,,deník" na všechny věci ohledně školy. A tady je!
// Přední desky deníku // Zadní desky // Zadní strana přední desky //

*Píšu si tak článek, dám zveřejnit a spadlo to. Díky automatické ukládání!

Mé oblíbené písničky - 14.8.2014

14. srpna 2014 v 14:48 | Pita |  Články
Ahoj, dneska pro vás mám článek, se kterým sem se inspirovala u Téma týdne. Moje nejvíc oblíbená píseň je hned jasná, ale chci vám sem dát písní víc. Ty, které poslouchám a vlastně i miluju. Jo, tak to je.

1. Coldplay - Yellow
Jednoznačně nejlepší, nejkrásnější a nejúžasnější písnička. Tento obrázek (weheartit.com) mám i na mé stěně nad stolem. Píseň je nádherná a ... básnila bych o ní pořád dokola. Lepší bude, když si ji poslechnete. Třeba mě pochopíte. Důležité je určitě poslouchat text! Ale i melodie je pro mě výjimečná a zdá se mi, že jen melodie - právě tady - dokáže vyjádřit asi vše.
Coldplay celkově mám moc ráda, takže tady v seznamu uvidíte ,,jen" dvě písně od nich.

Hnusně zataženo - 13.8.2014

13. srpna 2014 v 8:27 | Pita |  Články
Řekla jsem si, že se ozvu, tak doufám, že to zas nebude mega dlouhej článek.

Včera večer k nám přišla moje nejlepší kamarádka V. , se kterou jsme se chtěly dívat na hvězdy. Všechno super vymyšlený. Najedly jsme se, koukly na pár videí - Johnny Valda a TVTwixx to jistí - a něco po půlnoci šly na balkon. První věc - bylo zataženo. Věc druhá - pouliční lampy hrozně svítily. Takže jsme si řekly, že příští rok. Haha.

Jinak: Můj milovaný bratr mi v pondělí objednal mobil a má přijít do 2-5 dnů. Takže jenom čekám a nemůžu se dočkat!! <3 Konečně se vrhnu na Instagram a začnu svých #100HappyDays a hrozně se na to těším. Jsem zvědavá, jestli každý den najdu něco, co mě dělá šťastnou:) (Stejně si myslím, že to budou jen fotky jídla)

Mám v plánu se ještě ozvat s nějakým článkem, ale moc nevím s jakým. Vzhledem k tomu, že foťák má brácha a ten je v práci, tak to je trochu omezený. Ale dejte mi nápad! Napište mi, co by vás bavilo a třeba se inspiruju:)

A můj miláček, na kterého se neuvěřitelně těším - konečně funkční mobil! Yeah.
(Zdroj: https://www.google.cz)

Pronuděné Slovensko - 11.8.2014

11. srpna 2014 v 12:08 | Pita |  Články
Tak jsem se vám včera vrátila ze Slovenska. Ale tak od začátku.

Vyjeli jsme v pátek něco po třetí od nás z domu. Ještě jsme jeli pro bráchovu přítelkyni do práce, a do mekáče pro zmrzlinu a kávu. Takže zhruba o půl páté (?) jsme vyjeli z Brna - původně byl odjezd ve dvě, max ve tři z Brna. Slovenské hranice jsme překročili něco po šesté. Za hranicemi na nás čekal strejda - není to strýc, ale říkám mu tak, protože v těc rodinných vztacích se nějak nevyznám - a jeli jsme na jídlo kamsi za Trenčín.
Po večeři jsme jeli do malé vesnice, za dědovou sestrou. Hodili jsme si věci z auta do pokoje a brácha s přítelkyní + strejda jeli do Trenčína, kde strýc bydlí.

V sobotu dopoledne jsem pochopila, že jsem radši měla jet taky do Trenčína, protože na Vsi jsem se nudila. Hroozně. Před obědem jsme s dědíkem šli nakoupit a trochu se projít. K tomu mi děda povídal, kde kdo bydlel, co dělal, když byl v mém věku apod.
Odpoledne jsme se zase všichni sešli a to v Trenčianských Teplicích. Dali jsme si zmrzlinu, ledovou čokoládu/kafe a pomalinku se šinuli na kolonádu. Udělali jsme si krásnou procházku.
Šli jsme kolem dvou krásných starých domů a jeden nás zaujal. Pořád jsme říkali, jak krásný by to bylo, kdyby se opravil. Kolem šel nějaký pán a řekl nám, že to patří Mečiarovi a ať jdeme dovnitř. Dům byl rozpadlý, lidi vytahali topení a v některých pokojích bylo sídlo feťáků. Před odchodem jsem si napsala název. Salva. Ale nějaké písmena za tím byly zalepené... snad to najdu a dám vám sem fotky nebo něco.
Samozřejmě jsme si šli koupit lázeňské oplatky. Kupovala jsem jich pět. Dva pro mě - jeden na slovensko, druhý na česko - pro tátu a dvoje chtěl děda. Moje jsem si už snědla a teď se přemáhám, abych nesnědla i tátovi. Je tohle spravedlivý? Kdo je vymyslel byl Bůh. Dáte si jednu oplatku a najednou jíte třetí balení.
Večer jsme ještě skočili s dědou na houby a něco jsme našli. Ale prodírali jsme se nekonečnýma houštinama.

Včera jsme se při cestě domů stavili na hrob dědové mamince, který jsme poupravili. Děda vyprávěl, jak přišel domů a maminka byla mrtvá...
Po tomhle pochmurném jsme se jeli podívat na místo, kde děda bydlel a vyrůstal, než v 15 s bratrem utekli do Česka. Dům tam už nestál, ale byli jsme v těch místech. Popovídali jsme si s lidmi, kterým pozemek patří a jeli dál.
Skončili jsme na Čachtickém hradě, kam jsem nutně potřebovala! Ne, kecám. Prostě jsem tam chtěla. V této chvíli děkuju mému úžasnému bratrovi, že zapomněl foťák na chatě, která je 80 km od nás. Děkuju. Takže žádné fotky, je to škoda. Byl tam nádherný výhled! Akorát cesta nahoru byla trošku horší. Pro mě v pohodě, ale pro dědu už ne. Ale šel úžasně! Chtěli jsme kvůli němu zastavovat, ale on nám pořád říkal, že je to v pořádku a že jdeme dál. Zastavili jsme akorát jednou!! (Děda na hrad!)
Cestou nám vyprávěl, jak v osmi letech hnal nahoruna hrad krávy a co dělali s klukama na hradě:D A konstatoval, že předtím byl hrad blíž, takže ho určitě museli posunout, protože tam jde on:D
Když jsme si hrad prohlídli a sešli dolů do města, jeli jsme k nám domů.

Předem gratuluji všem, kteří to dočetli až sem. Máte můj obdiv:D
Teď se chystám vám odpovědět na komentáře, podívat se na vaše blogy a pak jedu na zubní hygienu.
Do 21. byste se mohli těšit na články, pak odjíždíme a vracíme se na konci prázdnin, kdy se jedu ubytovat na intr.
Jak jste se měli Vy?

Už mám lavici - 7.8.2014

7. srpna 2014 v 14:15 | Pita |  Články
Ahoj, a právě teď na ní sedím. Myslela jsem si teda, že bude vyšší. Ale co. Celou dobu jsem tvrdila, že to složím sama. A ono ne. Takže jsem asi za deset minut volala dědu, aby mi šel pomoct. Takže jsme to s dědíkem sestavili. Na vrchní desce byla nějaká čmouha, ale stejně tam mám deku. Sestavením lavice se postupně dostávám k upravování pokoje. Některé části jsou tak, jak bych je chtěla - postel, fotky na zdi a lavice. Teď ještě velkou skříň.

Zítra odjíždím asi na tři, čtyři dny na Slovensko. Není tam internet, takže články nečekejte.
Je to jistý. 23. odjíždíme na chorvatský Pag. A možná s náma pojede ten Adam z Kréty!!!! ( viz asi předminulý článek) Takže určitě chápete, jak nadšená jsem. Teď se modlit, aby opravdu jel! Navíc by nám to pomohlo, abychom to měli levněji - rozpočítáváme to.

Jak se vrátím ze Slovenska, tak se ozvu:) A vy se mějte nádherně!! A děkuju moc všem, co si mě dali do oblíbených blogů apod. moc mě to potěšilo:))


Jak lavice vypadá jen tak // Fotka ze stránek // Konečná fáze s dekou a polštářem
(Fotky z webky, omlouvám se. Foťák si půjčil brácha)

Miluju Tumblr.com - 5.8.2014

5. srpna 2014 v 22:03 | Pita |  Články
Ahoj. Dnešek pro mě byl nějaký namáhavý. Bohužel jsem ráno dostala ony věci a celý den, hlavně ráno, mi bylo pekelně blbě. Tak jsem si vzala prášek a to taky nebyl zrovna nejlepší nápad. Všechno jsem vyzvracela. Takže po zbytek dne piškoty a čaj. Aaaale! Mamka mi koupila Colu, abych ji pila po lžičkách, a měla jsem tam: ,,Budu ti vyprávět". To znamená 1.signální od Chinaski. A to to máma koupila jen tak, náhodně. Miluju je!

Nejspíš za týden, nebo za dva - přesně nevím - pojedeme do Chorvatska. Mamka, mamčin kamarád s dcerou a já. Dobře, možná bych byla radši, kdyby jeli spíš kluci (viz. minulý článek), ale nebudu zlá. Na tom místě to známe, takže aspoň tak. Máme hrozně moc vychytávek na restaurace, zákoutí apod. Tak mi držte pěsti, abych potkala někoho fajn - rozumíte mi;)

Ve čtvrtek bude v Lidlu nábytek a mamka se rozhodla koupit komodu a lavici. Komoda bude v koupelně, protože potřebujeme nějaké úložné místo a lavice u mě v pokoji, před postelí. Tak jak to bývá ve filmech. Až to tady bude nainstalované a budu mít foťák, určitě vám to vyfotím!:)

K názvu článku - Tumblr je pro mě boží ,,místo". Vkládám tam všechny různé obrázky, co mám ráda a co mě zajímá. Já vám sem pár obrázků dám a něco k nim napíšu. Moje Tumblr je TADY.

Nějak jsem tu nebyla

4. srpna 2014 v 17:27 | Pita |  Články
Ahoj. Nějak jsem tu teď nebyla. A zase odjíždím, takže asi moc článků opravdu nebude.
Začátkem nového roku nastupuji na intr, tak uvidím, jak budu stíhat psát články:) Budu asi skoro pořád venku a pak učení, takže uvidím jak blog.
O víkendu jsem teď byla na chalupě u kamarádů z Kréty. Od dovolené jsme se viděli dvakrát a myslím, že to určitě nebude naposled. Ke konci přijeli jejich rodiče a za chvíli jsme už dostali nabídku, abychom někdy přijeli k nim domů! Takže to vypadá, že to nebylo jenom přátelství na Krétě:) Jsem hrozně ráda, že tyhle frajery znám.
Za pár dní odjíždím na Slovensko na mini dovolenou k dědové sestře na vesnici. A těším se!
Btw. zbývá mi 14 dní do narozenin!!! Juchů. (Ano, ano. 18.srpna) Bude to sladkých šestnáct. (Všímavější pochopí, že jsem se narodila 18.8.1998. není to super datum?)
Další dvě kamarádky mají taky v srpnu narozeniny a vymýšlíme dárky. Pro jednu jsme vymyslely velkou koláž našich společných fotek+vzkazy. Co myslíte? Potěšilo by vás to?