Červenec 2014

Co se stalo za červenec 2014

30. července 2014 v 9:14 | Pita |  Články
Ahoj, dlouho jsem přemýšlela o čem článek a nakonec jsem se rrozhodla pro obdobu Oblíbenců za měsíc. Tak nějak shrnu, co se stalo + napíšu, co jsem si oblíbila:)

Co se týče začátku prázdnin, tak jsem byla doma. První týden jsem se jenom povalovala. Osmého jsem jela za spolužačkou ještě se dvěma spolužačkama. Tam jsem zažila i první infarkt (viz. desetimetrová houpačka). A taky docela luxus ve wellness hotelu Vista, kde jsme se šly vykoupat. Bylo to tam super!
Hned jak jsem se vrátila od spolužačky, jela jsem na koňský tábor. Který byl nejspíš můj poslední. Nehorázně jsem si to užila a bylo to bezvadný. Vlastně jsem poprvé tak nějak pořádně jela bez sedla. Taky jsem klusala a udržela se - uff.
Jak už to bývá, tak jsem hned z tábora jela zase pryč. Jeli jsme do Jižních Čech, kde jsme byli: na hradu v Nových Hradech, Třeboni, Českém Krumlově - město+zámek, ve Dvorci v ZOO, v Jihlavě v ZOO, na přírodním koupališti a určitě jsem na něco zapomněla.
Teď už to vypadá, že moc plánů nebude a budu se pěkně válet. Ať žijí prázdniny!

Lak: jelikož jsem byla pořád pryč, tak jsem měla jen zpevňující lak od Essence
Písnička: Coldplay-sky full of stars, protože mi to pořád, pořád připomíná Krétu
Film: včera jsem se zrovna poprvé podívala na Božský Bruce. A co? Miluju Jima Carreyho! (Už se mi stahuje Lhář, lhář) Další film, který se mi hoodně líbil byla Colette a Něco jako láska. Na všechny jen doporučuju se podívat!
Něco z oblečení: teď to nejspíš budou bílé conversky a bílé tílko
Jídlo: čokoláda, panini, volské oka - to bude asi pořád stejné:D
Pití: obyčejný černý čaj od mého táty (rodinná ,,specialita")
Vlasy: šampon, který používám bohužel nic moc:/ - jednou za měsíc vyžehlené - když je mám čerstvě umyté, tak si zapletu rybí copek, abych je měla vlnitější
Kosmetika: protože jsem na všechny ty pobyty nebrala celou tašku kosmetických věcí, zhoršilo se mi akne. Teď když jsem doma se pravidelně o pleť starám. Používám AVON Planet spa - Revitalising Retreat with Chinese Ginseng, ráno a večer.

Chcete články tohoto typu? Napadlo mě udělat pak nějakou recenzi na film, co myslíte?

Zdravím! - 28.7.2014

28. července 2014 v 9:08 | Pita |  Články
Včera jsme se vrátili z dovolené v Čechách. A jsem vyřízená. Pro někoho málo, ale pro mě hodně - 80 km na kole a 20 km na raftu. Ještě před tím týden na koních. Teď jsem připravená na relax a nic nedělání.
Dneska mám v plánu si nalakovat nehty (velmi užitečná informace, že?) a vytřídit staré oblečení ze skříně. Potom už jenom chill!
Co se týče mobilu, který jsem už měla mít, nemám ho. Bráchův kamarád si chce objednat ten stejný a aby se ušetřilo, bude se objednávat zároveň s tím mým. Achjo!
Moc se mi nechce rozepisovat, tak vám sem dám dvě koláže. Jednu z tábora a jednu z Čech.
Já a Eduardo, nejlepší kůň!<33 // Naše pyramida // Klus bez sedla na Leovi - bylo to super!

Náš tým na raftu - K.,A., já a D. (v popředí) // I po týdnu na táboře, jsme šly ke koním // Děkujeme španělské posádcce, která nás zahrnula do své bitky a my byli dokonale mokří, díky!

třítýdenní absence

7. července 2014 v 9:02 | Pita |  Články
summer

Ahooj. Měla jsem plán přidat článek o víkendu, ale nečekaně jsem se sebrala a jela s bráchou a jeho přítelkyní I. na chatu. Vrátila jsem se včera večer a dneska zase odjíždím. A hned jak přijedu, jedu na tábor ze kterého pak hned jedu na dovolenou do Čech. Takže tu dlouho nebudu.
Nebudu žádný článek přednastavovat! Protože bych pak nemohla nějak ,,pohotově" odpovídat na komentáře. Takže tak cca tři týdny se budete muset obejít bez mého článku. Ale to hravě zvládnete.
Jen malinká poznámka... Četla jsem Hvězdy nám nepřály. No. Asi jsem čekala víc. Spolužačka mi řekla, že je citlivá probrečela posledních 50 stránek. A já vůbec. Jako neříkám, že je nějak špatná, nebo něco, ale čekala jsem něco, co mě totálně odrovná. (Chtěla jsem udělat minirezenzičku na knihu:D)
Za dva týdny bych nejspíš měla dostat nový mobil, takže ten, kdo mě sleduje na Instagramu může pak vidět nějaké fotky z dovolené. To mi připomíná, že jak opět budu mít aktivní instagram, tak zkusím výzvu #100happydays.
Tak se tu mějte krásně!:)

1. Wishlist

4. července 2014 v 13:19 | Pita |  Články
Dnes pro vás mám první Wishlist na tomto blogu. Snažila jsem se tam zařadit věci, co i za chvíli snad budu mít. Jdeme na to.


1) Skinny jeans - Nejlíp s vysokým pasem. Ty jsem si nehorázně oblíbila. Dřív jsem nosila kalhoty hrozně spadené -achjo- a teď miluju skinny. Na obrázku jsou obyčejné světlé, které se mi hrozně líbí. Ale bojím se, že bych si v nich připadala tlustá. Teda, že by moje stehna vypadaly větší, než jsou.
2) Mobil - Ten bych měla mít asi tak za dva, tři týdny. A hrozně se na něj těším!! Tohle je čínský JIAYU G4.
3) Boty na podpatku - Nějaké podobné, jako jsou tyto. Sice jsou trošku větší, ale hrozně se mi líbí. Navíc se chci v podpatcích naučit dobře chodit.
4) Náramky - Ty naprosto zbožňuju. Teď na Krétě jsem si koupila tři. Jeden kožený, druhý pletený a třetí s křížky. A ty, které jsou na Wishlistu jsou boží!
5) Tenisky - Tady mám teda černé Vansky, ale je mi jedno jaké tenisky. Mám doma podobné Vans, ale už jsme mi rozlepily po jednom velkém dešti. Vidím to buď na nějaké ve stylu Vans, nebo Converse. Doufám, že je brzo najdu.
6) Prstýnky - Prstýnky moc nenosím, ale docela bych chtěla začít. A hrozně se mi líbí ty na první článek + ještě jedny, ale ty neumím popsat a proto nemám ani obrázek (amatér)
7) Velká peněženka - Mám peněženku po mamce a už si něco zažila. Je poškrabaná a prostě taková... Takže bych chtěla nějakou jako je na WL. Tyhle se mi hroozně líbí!
8) Černý flip - Kryt na mého nového miláčka. Chtěla jsem nějaký silikonový, ale brácha řekl, že ten je naprd, tak jsem si nakonec vybrala tento.
9) Obyčejná mikina - Bohužel mám už jenom jednu použitelnou mikinu a ta se mi už tak moc nelíbí. Burgundy barvu k tomu navíc zbožňuju, takže must have:D
10) Houpací síť - Když jsem byla malá, tak jsem jezdila ke strejdovi a tetě na chatu a vždycky jsem vyžadovala síť. Tuto mají na Tchibo.cz, tak snad to vyjde a objedná se. (Už jsem se dlouho nehoupala a docela mi to chybí)

Teenager post

3. července 2014 v 15:04 | Pita |  Články
Ahooj:)
Dneska jsem tu s trošku oddechovým článkem a to - teenager post. Prostě obrázky, které nějak vypovídají o náctiletých a ti je i píšou. Vybrala jsem ty první, které jsem našla.Ale nebudu to nějak obkecávat a tady jsou:) (Všechny obrázky jsou z http://weheartit.com/)

Follow for more <3

Změnila mě střední?

2. července 2014 v 10:47 | Pita |  Názory, úvahy

Nedávno jsem přemýšlela, jestli mě střední a tak celkově Brno změnilo. ( Moje bývalá dobrá kamarádka říkala, že jsem se hrozně změnila) A asi jo, asi to bude pravda.
Na základce jsem byla dost uzavřená, tichá a hodně jsem se styděla. Měla jsem i dost depresivní období, kvůli pár lidem, ale to nebudu řešit. Tak v osmé třídě jsem měla fakt nepřekonatelný pocit méněcennosti. Naštěstí to v deváté třídě bylo celkem v pohodě, ale už se končilo. Díky bohu. Naši základku mám ráda, ale ne ty lidi, co se mnou byli ve třídě. Jen asi na V. na moji nejlepší kamarádku.
Střední pro mě byla něco jako záchrana. Začátek roku byl trošku těžší. Přece jenom nová třída a tak. Ale našla jsem si pět úžasných kamarádek. Vzájemně se navštěvujeme apod. A jsem hrozně ráda, že je mám!
Možná díky nim už nejsem ta holka v koutě, ale společně děláme blbosti a je nám jedno, co si ostatní myslí. To předtím pro mě bylo to nejdůležitější. Co si o mě asi myslí? Teď to neřeším, protože to prostě nemá smysl.
Asi to teď vypadá, jak je střední úžasná a přesto je tolik filmů a obrázků, kde se řeší, jak je střední hrozná. Mě opravdu hrozně pomáhá, že tam mám holky. Ve třídě jsou dvě holky, takový fiflenky, se kterýma se prostě nemám ráda. (Holky taky ne). Nejspíš to bude výběrem mé střední, za kterou jsem opravdu ráda.
A změnila mě střední teda? Určitě! A jenom k lepšímu. Viz. obrázek nahoře, který je opravdu pravdivý.A jak to máte Vy? Změnila vás střední škola? K lepšímu nebo k horšímu? Váš názor mě zajímá, takže ho nezapomeňte napsat do komentářů, těším se:)

Červenec už je konečně tady!

1. července 2014 v 18:36 | Pita |  Články
July
Zdroj: http://weheartit.com/

Ahooj.
Včera k nám přijela moje kamarádka ze školy, Barča. Vyzvedla jsem ji u vlaku a chtěli jsme jít něco nafotit. A samozřejmě musela začít hrozně pršet. Takže jsme přišly úplně mokrý. Barča teda rozhodně míň jak já. Ze mě ta voda doslova kapala. Chvilku jsme byly u nás doma a natáčely videa:D Ale takový ty blbosti, žádný tag. Když se trochu vyjasnilo, tak jsme šly ven něco nafotit.
Celý večer jsme se pak fotily na styl Terryho Richardsona:D Do půl druhé do noci jsme stříhaly video, které má jenom 3 minuty, ale je naprosto boží.

Dneska jsem si byla koupit zpevňující lak a mám od Essence studio nails - pro white hardener a doufám, že mi pomůže. Dál jsem si koupila od Nivei Čistící pleťové mléko a voda 2v1. Taky jsem musela zkusit anti perspirant od Nivei - powder touch. Poslední byla Schauma pro mastné kořínky a suché konečky, což je vlastně úplně pro mě, tak uvidím jak to dopadne. Máte s tím zkušenosti?

Zítra se budu chtít naučit upravovat fotky ve Photoshopu, takže na mě určitě myslete! Bylo by to super, kdybych se naučila fotky nějak dobře upravovat.

Teď vám ukážu pár fotek ze včerejška.