Červen 2014

Poznejte mě / Fakty o Pitě

29. června 2014 v 10:58 | Pita |  Články

1. Jmenuji se Katka a je mi 15 (v srpnu už 16)
2. Po prázdninách půjdu do druháku na škole, kterou jsem si vybrala už asi v šesté třídě
3. Přezdívku Pita mi dala moje spolužačka/kamarádka a docela se uchytila
4. Mám Facebook, Instagram, WeHeartit, Tumblr a to by bylo asi vše
5. Toto je asi můj šestý (?) blog
6. Hrozně ráda fotím, píšu povídky a blog, ale bohužel jsem na to teď neměla moc času a náladu
7. Asi dva roky mám notebook Lenovo
8. Mám zatím jenom obyčejný foťák Kodak, který jsem dostala, myslím, k patnáctinám
9. Šetřím si na zrcadlovku
10. Vždycky si říkám, že se budu oblíkat líp, ale nějak to nevychází:D
11. ↑ A taky si říkám, že kašlu, jak budu oblečená. Že prostě rifle, mikina, tenisky
12. Už teď nevím, co psát.
13. Miluju Heatha Ledgera
14. Hrozně se mi líbí kluci, co mají tetování. Nejlíp rukáv:3
15. Ještě jsem neměla kluka
16. Jsem docela hodně naivní
17. Jsem trošku snílek

Jelikož víc asi nevymslím, tak mi otázky pište do komentářů a já to sem pak dopíšu:)


Koho sleduju na Youtube? / Oblíbené/í youtuberky/ři

27. června 2014 v 17:01 | Pita |  Články
Dnes je tady pro vás nový článek s mými oblíbenými youtuberkami. Nemám to nějak popořadě podle oblíbenosti. Prostě podle abecedy. Snad se vám článek bude líbit:)

1. Anitta Ball

Anittu sleduju už nějakou dobu. Přišel mi zajímavý způsob jak se vyjadřuje, její vzhled apod. Někdy mi příjde trochu víc šílenější, ale i tak se mi její videa líbí.


Kréta 15-21.6.2014

25. června 2014 v 17:24 | Pita |  Fotky
Dlouho jsem vymýšlela, jaký článek napíšu. A budou to fotky z dovolené - z Kréty. Dovolená byla super a poznala jsem bezvadný lidi. Hrozně děkuju, za všechno. Tady jsou fotky, které asi nebudu nějak popisovat, prostě je sem dám:)

Po delší době a na delší dobu - 14.6.2014

14. června 2014 v 20:44 | Pita |  Články
Girl
(Zdroj:http://weheartit.com/)

Ahoj. Po delší době se hlásím.
Moc ani nevím, proč jsem nic nenapsala. Z ničeho nepropadám, díky bohu, ale mám dvě čtverky. Z matiky -ještě že- a z němčiny, která mi fakt nejde.
A na delší dobu, přesněji snad jenom na týden, se neozvu zase. Letíme do Řecka. Letos poprvé k moři, takže super. Budu hodně fotit a snažit si to užít.
Jak se vrátíme, jdu na týden do školy. No, do školy... máme exkurze, ale i tak. Na hodinu do Brna a pak domů. A v pátek vysvědčení.
Nějak nevím, co psát, ale řekla jsem si, že aspoň něco napsat musím. Určitě pak přidám nějaké fotky:) Mějte se krásně

Už se blíží konec <33 - 9.6.2014

9. června 2014 v 18:05 | Pita |  Články
Lol😭
(Zdroj:http://weheartit.com/)

Přes víkend jsem byla s mamkou, taťkou, bráchem + jeho přítelkyní + její rodinou na chatě. No, chatě. Spíš na baráku. Ale super! Pořád jsem se opalovala - jsem se trochu spálila no - a četla knížky. Po dlouhé době jsem byla v knihovně.

Zbožňuju edici knížek Můj příběh. O víkendu jsem přečetla Ve stínu gilotiny. Bohužel mě zklamal konec, ale i tak je super. Nejvíc z edice se mi líbil Titanic, protože Titanic miluju!
Další knížka, kterou jsem přečetla je Lekce lásky od Jacqueline Wilsonové, kterou jsem dřív hrozně četla. Teď jsem si přečetla tuhle knížku. Bezva! Za jeden den byla přečtená.

Brácha každej večer grilovat a dělali jsme hambáče. Byli super! Akorát místo mletýho masa jsem měla balkán:D

Dneska jsem domů přijela tak hrozně unavená. To vedro!!! Hrozný, fakt. Myslela jsem, že se rozpustím. Poslední tři testy v tomhle týdnu a konec!! Ježiš, to bude boží.

Nechce se mi psát nijak moc nic dlouhýho, tak budu končit:))) Snad se brzo ozvu! Mějtre se krásně

things to do before i die - 1.

6. června 2014 v 15:29 | Pita |  Články
Jsem tu s dalším obrázkovým článkem! A je to teda things to do before i die. Je to první řlánek o tom, co chci před smrtí udělat. Snad se Vám to bude líbit. Doufám, že se mi aspoň něco splní!:) Všechno je zase z http://weheartit.com/.
things to do before you die tumblr - Buscar con Google

just girly things

5. června 2014 v 15:39 | Pita |  Články
Dnes je tu na tento blog neobvyklý článek. Jsou to obrázky hodně známé na Weheartit. v podstatě obrízky s výstižným textem, který se hodí skoro na všechny:) Nebo něco, co holky mají rády. A já tu pro Vás pár obrázků mám. Snažila jsem se vybrat obrázky, které na mě sedí. Neumím moc vysvětlovat, tak se radši podívejte!:) Všechny obrázky jsou ze stránky http://weheartit.com/.
Chystám ještě jeden podobný a to sice things to do before i die!:)

So true

Nesnáším němčinu - 4.6.2014

4. června 2014 v 20:29 | Pita |  Články
School
(Zdroj: http://weheartit.com/)

Nenávidím, fakt nenávidím němčinu... Zítra píšeme slovíčka a nic neumím. Před uzavřením známek asi půjdu za třídní, která nás učí, aby mě nechala prolézt.
Postupně...

V dějáku, který miluju, jsem trošku usínala. Máme úžasnou profesorku, ale i tak. Zvlášť, když píšeme příští týden test. Další hodinu jsme se šli fotit. Tak asi dvacet minut jsme jenom čekali na fotografa. Dalších dvacet minut nás různě přehazoval. Nakonec doufám, že tam budu vypadat dobře. (Bude další fotka v koláži)

Matika. Achjo. Psali jsme test. Já tomu rozumněla a rozumím, ale byla jsem nějak mimo a nic nenapsala. Bezvadný, fakt. Jsem na sebe hrozně naštvaná, protože to bylo taaaaaak jednoduchý. A příští týden čtvrtletka, kterou prostě musím napsat dobře. Ale hrooozně se bojím.

S holkama jsme šly po škole na zmrzlinu a pak byly jen tak ve městě. Domů jsem se prošla a už domů přišla tak strašně unavená, že to není možný. Měla bych se učit tu němčinu + odbroný předmět, ale nemám na to ani kousililíček energie.

Protože to dneska nechci nějak moc dlouhý, tak budu končit. Nejspíš připravím ještě jeden článek a zítra ho vydám. Ale bude to obrázkový článek, který tu ještě nebyl:) Tak snad budete spokojení!

Totálně vyřízená - 2.6.2014

2. června 2014 v 19:48 | Pita |  Články
Tumblr
(Zdroj: http://weheartit.com/)


Teprve o půl páté jsem přišla domů... Po týdnu, kdy jsem byla doma a dalším týdnu, kdy jsme ve dvanáct končili - tohle bylo peklo! Už třetí hodinou jsem umírala a chtěla domů. A kupodivu jsem se hodně radovala za trojku z chemie. Což znamená, že mám trojku na vysvědčení. V češtině jsme se dozvěděli, že test, co jsme měli psát až příští týden ve čtvrtek budeme psát teď v pátek. Jsem naštvaná! Svojí vlastní blbostí, jsem neměla oběd, takže jsem byla pěkně hladová + bez peněz.

V poslední hodině, což byla fyzika a psali jsme test ( měla jsem pečlivě nachystaný tahák). Posledních asi deset minut, test byl dopsaný, jsme jenom seděli a koukali.
Brzy přibude další fotka do mé koláže, jak jsem se měnila. Kdo neviděl - tady. Jsem celkem zvědavá, jak to bude vypadat, když to bude takhle vedle sebe.

V šalině a ve vlaku mi bylo fakt příšerný vedro. Seděla jsem tam jenom v tílku a stejně. Cesta z vlaku pro mě byla taky docela náročná, protože většinu času jdu do kopce.

Domů jsem přišla totálně vyřízená a jenom si udělala jídlo - ohřila v mikrovlnce. Odklakovala si nehty a chystám si je zase nalakovat. Podívala jsem se na Sabrinu a teď poslouchám písničky a učím se tu češtinu. A ještě mě čeká čtenářský deník.

*18:24 - nic neumím (lakovala jsem si nehty:D) a půjdu si dát něco k jídlu. Spočítala jsem si průměr a vychází mi 1,75 z fyziky a 3,75 z matiky. Na mě fakt dobrý!
*19:04 - už jsem najezená a jdu dělat čtenářský deník -.- Už je to vytisklý, ale musím udělat rozbor textu. Achjooo. Co se týká češtiny - jsem v háji a budu se myslet
*19:27 - Čtenářský deník jsem definitivně dodělala a mezitím jsem se dívala na Tele Tele. Teď se asi půjdu podívat na komentáře a podívat se na Vaše blogy:) Uvidím, jak ta čeština dopadne. Nechce jít někdo mésto mě?
*19:46 - poctivě jsem se podívala na vaše blogy a napsala komentáře:) Teď si ještě žehlím vlasy a pak zas ta čeština, kterou neumím. Na jednu stranu to chci mít za sebou, ale zas se bojím, že to pokazím. Co byste dělali vy?

Dnes už končím, tak snad se vám článek líbil:) Mějte se krásně!
P.S: Nějak mi nefunguje Toplist, ví někdo co s tím? Vyřešeno! Nojo, trošku jsem nepochopila zadání..:D Mi to už nepálí.
+ Určitě napište, když jste si celý článek prečetli! Je trošku delší, než jsem čekala...:D

Nenávidím...

1. června 2014 v 15:00 | Pita |  Články
Adicción | via Facebook
(Zdroj obrázku: http://weheartit.com/)

Nenávidím to. Totálně nenávidím alkohol s jednoho prostého důvodu - ničí životy. A i když si to třeba neuvědomujeme, je to tak.
Když si to tak vemu, kolik lidí v 15 - mém věku - nebo třeba i dřív, se už opíjí? Jako rádoby pomoc, jak se zbavit problémů. Ale problémy tady pořád budou a pitím se nic nevyřeší. Ba naopak se to bude stupňovat. Možná někdo bude namítat, že je alkohol někdy potřeba. Že je potřeba si vyprázdnit hlavu. Už jsem to slyšela několikrát. Ale prostě ne. Nebudu chodit do nějakých klubů - i kdyby tam třeba byl jako host někdo, koho chci potkat - a opíjet se. Na to mám asi dost času.
A stejně... když vidím, jak nám alkohol ničí rodinu, pít nebudu. Možná někdy třeba příjde to období vzdoru, ale i tak si myslím, že alkoholu nepodlehnu.
Na rozlučáku se základkou nám s kamarádkou řekl spolužák, že když nepijem, že se nedokážeme bavit. Blbost! Bylo nás asi pět, šest co měli max tři ovocný piva a bylo to boží. Byla to sranda a užili jsme si to i tak. Ti, co pili už ve čtyři hodiny zabírali koupelny a všude bylo nablito a každej říkal, jak mu je blbě. A my? My jsme byli totálně v pohodě. Takže co? Užili jsme si to i bez alkoholu!

A jaký je Váš názor?

Jak vypadá autorka?

1. června 2014 v 9:34 | Pita |  Fotky
Možná vás zajímá, jak vypadám. A já tu pro vás mám článek s pár fotkami, abyste věděli, jak vypadám:) Tak snad se vám bude líbit! Fotky mám seřazené pd nejnovější po nejstarší + koláž, jak jsem vypadala:)
- Mimo to... říkala jsem si, že bych měla určené dny na vydání článků. Ale někdy zas nestíhám, takže by nevyšly. Co myslíte? Bude lepší mít určené dny nebo článek vydat tehdy, když budu chtít? Děkuju za názor!