Květen 2014

Achjo, škola

31. května 2014 v 18:22 | Pita |  Články
It gets harder everyday.
(Zdroj obrázku: http://weheartit.com/)

Ve čtvrtek jsem si, konečně, dopsala čtenářský deník. Pošlu ho mámě do práce, aby mi ho vytiskla. Byla jsem šťastná, že to mám za sebou a... Vytisklo se to špatně! Myslela jsem, že se zblázním. Pět povinných knížek a tři volitelné knihy. Tak dobře. Přiznávám, že jsem z těch knih přečetla jenom tu jednu. Protože naše volitelné knihy jsou ty, které budou u maturit. Takže vlastně moc volitelné nejsou.
Máme vlastně už jenom tři týdny na opravení známek. Achjoo. Budu se muset vyzkoušet z češtiny, abych si opravila pětku ze zkoušení. Budeme psát matiku, se kterou mám největší problém. Naštěstí chodím na doučování, tak to snad bude lepší. Doufám. Máme už uzavřený dva předměty - Zemák a tělák:D:)
Možná vás zajímá, kam chodím atd. Jsem v prváku na jedný škole v Brně. Víc říkat nebudu:) Tu školu mám opravdu ráda a jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala. Když se to tak vezme, tak je docela lehká. Takže výběr dobrý. (y)
,, Užívám" si poslední týden vstávání o půl šesté. Protože dojíždím, tak vstávám brzo. Ale příští rok budu na intru, tak to bude lepší. Známky se nám uzavírají 12, ale oficiálně 19. Takže teď dva týdny to bude totálně hrozný.

A co Vy? Potřebujete si nutně opravit známky?


Vítám vás na mém novém blogu:)

31. května 2014 v 17:14 | Pita |  Články
Ahoj, vítejte na mém blogu. Je to asi můj 10. blog. Ten minulý měl 9 083 návštěv. Ale věděli o něm i pár lidí, takže jsem si založila nový. Doufám, že na tomto blogu vydržím a že se vám bude líbit:)
Hned na začátek mám prosbu. Vyberte ten nejlepší design!:))


(otevřete si obrázek v novém okně)